O mne

Medzinárodný golfový tréner

Petr Mík

PM-2010editedGOFUS_Masters_2015_4931IMG_7501začal svoju golfovú kariéru v roku 1996 v Nemecku, kde pôsobí čiastočne dodnes. Po úspešnej aktívnej hre a práci v Golfpark München sa stal v roku 2002 členom PGA of Germany, kde získal aj trénerskú licenciu. Už na začiatku profesionálnej golfovej kariéry oslovil svojim prístupom Mníchovskú Golfovú Akadémiu. Po intenzívnom školení sa čoskoro stal jej hlavným trénerom a vypracoval sa k statusu Head Pro. Akadémia otvorila v Mníchove v roku 2007 svoje indoorové centrum, ktoré patrí ku špičkám trénerských miest na svete. Tu získal veľkú časť svojich trénerských skúseností, ktoré naďalej rozširuje. V roku 2006 založil Petr Mík na Slovensku firmu Pro Golf PM, ktorá sa špecializuje na individuálny golfový tréning. Ten je možné viesť v českom, nemeckom a anglickom jazyku. Dnes pôsobí ako jeden z hlavných golfových trénerov v GC Hrubá Borša a v Golfovom Akademickom Centre na FTVS v Bratislave. Mimo Slovenska trénuje v mníchovskom GC Schloß Egmating, zimné zahraničné kurzy prebiehajú prevažne v Portugalsku, na Malorke a v Južnej Afrike, viac v sekcii špeciálne ponuky. Petr Mík ponúka svojim klientom individuálny, trpezlivý a profesionálny prístup, ktorého silnou stránkou je snaha doviesť každého zverenca k jeho vytúženému cieľu.

Dlhodobé zahraničné skúsenosti, odučených 20 tisíc hodín a radosť z práce sú zárukou jedinečného tréningu.

Pýtajte sa

Napíšte nám, budeme Vás kontaktovať.

REFERENCIE

Kamila Magálová

Pán Mik mi dal v minulosti asi 3 hodiny tréningu a mám pocit, že mi dal svojimi radami viac, ako keby som chodila mesiace na tréningy k niekomu inému. Dodnes si pri hraní golfu pripomínam jeho rady a funguje to.

Vďaka!

José Ferreira

Jednoznačne Petra doporučujem golfistom na všetkých úrovniach. Jeho rozsiahla znalosť hry a obrovské skúsenosti ho robia jedným z najlepších profesionálov, s ktorými som mal možnosť doteraz spolupracovať.

Paul McGinley Golf Academy Teaching Director & Taylormade Ambassador
PGA Portugal

Katarína Kopernická

S Petrom spolupracujem už dlhé roky, naše tréningy začali pri mojom HCP 30. Momentálne som na HCP 3,1 a dúfam, že sa ešte dokážem s jeho pomocou zlepšiť. O takomto výsledku som nikdy ani nesnívala, hlavne s ohľadom na moje časové možnosti a podmienky, ktoré boli na hranie golfu na Slovensku ešte donedávna.

Je to náš spoločný úspech, za ktorý som mu vďačná.

Berni Reiter

Z intenzívneho tréningu, ktorý sme spolu pred rokmi absolvovali, čerpám až dodnes. Vždy som veľmi oceňoval Petrovu profesionalitu spojenú s mega zábavou.

Veľké DÍKY!
Austria Playing Pro

Helga Chromek

Petrovi sa podarilo zbaviť ma počas golfu mojich problémov s chrbtom.  Vďaka prepojeniu ohromných znalostí optimálnej golfovej techniky s medicínskymi súvislosťami mi tak zmenil švih, že dnes hrám nielen bez bolesti, ale aj lepšie.

Vďaka jeho výnimočnej angažovanosti a osobnej otvorenosti môže každý hravo dosiahnuť svoje tréningové ciele.

Roger Schatz

Milý Petr, týmto by som sa ti chcel poďakovať za tvoje tipy a doporučenia, ktoré som od teba behom našim tréningov dostal. Každú hru si ich s obrovskou radosťou pripomínam. Teším sa z každoročne zlepšujúceho sa HCP, z 36 na dnešných 6,3 behom 7 rokov, ale tiež z našich spoločných tréningových ciest ako v Nemecku, tak  aj na Malorke a hlavne v Južnej Afrike! Spôsob akým učíš začiatočníkov, pokročilých aj dobrých golfistov, je vďaka tvojmu know-how a tvojmu charakteru obohatením jak pre golf, tak aj pre život.

Lydia Majorošová

Tréningy golfu s tebou sú v pohodovej atmosfére, čo je veľmi dôležité. Výsledok sa potom vždy dostaví v nasledujúcich turnajoch.

Želám úspešnú golfovú sezónu.

Frank Stoffer

Absolvoval som už niekoľko hodín u rôznych golfových trénerov. Petr vysvetľuje všetko veľmi jednoducho, rozumie tomu aj ľavák a výsledok je super.

Už len u Petra!!!
Stoffi

mimo ihriska

IMG_6100

Mám skvelú rodinu, ktorá mi vytvára silné zázemie a robí môj život oveľa bohatším. Od svojich detských rokov rád športujem. Lyže, squash, horská turistika, ale predovšetkým vodné športy ako kiting patria medzi moje najväčšie koníčky.

CIMG7372

Rád fotím a veľký význam má v mojom živote hudba. Hra na klavír, gitara, ale aj pasívne počúvanie často vypĺňajú môj voľný čas.

PGA_June2015_013

Teraz si však predovšetkým užívam novú otcovskú rolu, ktorá mi ďalej umožňuje zdieľať radosť zo života.životné motto

“Mysli si, hovor a rob to isté.”